050 542 5430 lokoko@lokoko.fi

LOIMAAN KORIKONKARIEN OTTELUOHJELMA 2017-2018

Lataa katsojan opas

LATAA SYYSKAUDEN OTTELUOHJELMA>>

LATAA KEVÄTKAUDEN OTTELUOHJELMA>>

KEVÄTKAUSI 2018

Viikko 1

pe-su 05.-07.01. mikropojat, minipojat, minitytöt, B-pojat AND1-turnaus (19 ott.), Salo

la 06.01. klo 14.00 A-pojat LoKoKo – Arska-Basket, Liikuntahalli

su 07.01. klo 10.00 C-pojat/SM turnaus (2 ott.), Pyynikin palloiluhalli Tampere

su 07.01. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – Aalto-Basket, Liikuntahalli

su 07.01. klo 17.30 C-tytöt I Feeniks Basket – LoKoKo, Forssa

Viikko 2

ke 10.01. klo 20.30 miehet/kunto LoKoKo Äijät – Ukkopekat, Hirvihovi

ke 10.01. klo 20.45 miehet II Kesäterä – LoKoKo II, Ilpoisten palloiluhalli Turku

la 13.01. klo 10.00 mikropojat II W+B turnaus (3 ott.), Yhteiskoulu

la 13.01. klo 13.30 A-pojat Feeniks Basket – LoKoKo, Feeniks Forssa

su 14.01. klo 10.00 mikrotytöt turnaus (2 ott.), Hakametsän koulu Uusikaupunki

su 14.01. klo 10.00 mikropojat I turnaus (2 ott.), Suikkilan koulu Turku

su 14.01. klo 12.30 B-pojat turnaus (2 ott.), Hervannan vapaa-aikakeskus Tampere

su 14.01 klo 17.00. C-pojat I TuNMKY – LoKoKoArska, Nunnavuoren palloiluhalli Turku

su 14.01. klo 17.00 miehet I Espoo Basket Team – LoKoKo Bisons, Espoonlahden urheiluhalli

su 14.01. klo 18.30 miehet/kunto LoKoKo Kolmonen – Mesuca Basket, Liikuntahalli

Viikko 3

la 20.01. klo 10.00 minipojat turnaus (2 ott.), Hakametsän koulu Uusikaupunki

la 20.01. klo 12.00 naiset/kunto turnaus (2 ott.), Käppärän koulu Pori

la 20.01. klo 14.00 A-pojat LoKoKo – BC Nokia, Hirvihovi

la 20.01. klo 17.00 naiset LoKoKo – Suncity Basket, Hirvihovi

su 21.01. klo 10.30 C-pojat II turnaus (2 ott.), Pikkolan liikuntahalli, Kangasala

su 21.01. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – PeU-Basket, Liikuntahalli

su 21.01. klo 19.30 miehet II LoKoKo II – Vilpas 3, Liikuntahalli

Viikko 4

ma 22.01. klo 20.15 miehet II FoKoPo Akatemia – LoKoKo II, Feeniks Forssa

ti 23.01. klo 19.30 A-pojat RaiPS – LoKoKo, Friisilän koulu Raisio

to 25.01. klo 20.15 naiset/kunto Vilpas Nice-Koris – LoKoKo Cows, Hermannin koulu Salo

la 27.01. klo 10.00 C-pojat II turnaus (3 ott.), Hirvihovi

la 27.01. klo 11.45 minitytöt turnaus (2 ott.), Tesoman koulu alasali Tampere

la 27.01. klo 12.00 naiset/kunto turnaus (2 ott.), Suikkilan koulu Turku

su 28.01. klo 10.00 mikropojat II W turnaus (2 ott.), Hovirinnan koulu Kaarina

su 28.01. klo 10.30 Unified turnaus (3 ott.), Hirvihovi

su 28.01. klo 13.00 C-pojat I LoKoKoArska – Ura Basket, Liikuntahalli

su 28.01. klo 14.00 mikropojat II B  turnaus (2 ott.), Hovirinnan koulu, Kaarina

su 28.01. klo 15.00 miehet I MuKi – LoKoKo Bisons, Munkkiniemen Yhteiskoulu

su 28.01. klo 18.30 miehet/kunto LoKoKo Kolmonen – NaKo-Ukkopekat, Liikuntahalli

Viikko 5

ke 31.01. klo 20.30 miehet/kunto LoKoKo Äijät – Arska-Basket, Hirvihovi

la 03.02. klo 10.00 minitytöt turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

la 03.02. klo 11.30 mikropojat I turnaus (2 ott.), Hakametsän koulu Uusikaupunki

la 03.02. klo 16.15 C-tytöt II turnaus (2 ott.), Nokian lukio

la 03.02. klo 17.00 miehet I JyWe – LoKoKo Bisons, Jyväskylän Monitoimitalo

su 04.02. klo 10.00 C-pojat/SM turnaus (2 ott.), Karhuvuoren urheilutalo Kotka

su 04.02. klo 10.00 mikrotytöt turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

su 04.02. klo 14.30 miehet II Rauma Basket – LoKoKo II, Raumanmeren koulu

Viikko 6

la 10.02. klo 10.00 naiset/kunto turnaus (4 ott.), Hirvihovi

la 10.02. klo 10.00 mikropojat II W+B turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

la 10.02. klo 11.30 miehet/kunto Arska-Basket – LoKoKo Kolmonen, Someron monitoimitalo

la 10.02. klo 12.30 minitytöt BC Nokia – LoKoKo, Nokianvirran koulu

la 10.02. klo 14.00 C-pojat I BC Nokia – LoKoKoArska, Nokian lukio

la 10.02. klo 14.00 A-pojat LoKoKo – PäLuLu, Liikuntahalli

la 10.02. klo 17.00 C-tytöt I LoKoKo – Pyrintö Red, Liikuntahalli

su 11.02. klo 9.30 C-tytöt II turnaus (4 ott.), Mellilän Palloiluhalli

su 11.02. klo 10.00 mikropojat I turnaus (3 ott.), Yhteiskoulu

su 11.02. klo 12.30 C-pojat II turnaus (2 ott.), Vuoreksen Koulukeskus Tampere

su 11.02. klo 15.00 naiset LoKoKo – Riipparit, Hirvihovi

su 11.02. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – RaPy, Liikuntahalli

su 11.02. klo 19.30 miehet II LoKoKo II – Korihait 2, Liikuntahalli

Viikko 7

ma 12.02. klo 18.30 C-tytöt II NaKo – LoKoKo, Karvetin koulu Naantali

la 17.02. klo 11.00 C-tytöt I Pyrintö White – LoKoKo, Tammelan koulu Tampere

la 17.02. klo 12.30 C-pojat I LoKoKoArska – Feeniks Basket, Someron monitoimitalo

la 17.02. klo 17.00 miehet/kunto TuNMKY/NorsU – LoKoKo Äijät, Rieskalähteen koulu Turku

su 18.02. klo 10.00 B-pojat turnaus (3 ott.), Liikuntahalli

su 18.02. klo 17.00 miehet I Huima – LoKoKo Bisons, Äänekosken liikuntatalo

Viikko 8

la 24.02. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – HyPo, Liikuntahalli

su 25.02. klo 14.00 A-pojat LoKoKo – Vaasan Salama, Liikuntahalli

su 25.02. klo 17.00 C-tytöt I LoKoKo – Vilpas White, Liikuntahalli

Viikko 9

ma 26.02. klo 20.45 miehet II SalPa – LoKoKo II, Salon urheilutalo

ke 28.02. klo 17.30 C-tytöt I TuRi – LoKoKo, Aunelan koulu Turku

ke 28.02. klo 19.15 A-pojat Vilpas White – LoKoKo, Salohalli

la-su 03.-04.03. mikropojat/Blue OP-Pikkujättiturnaus (5 ott.), Perniö

su 04.03. klo 12.00 A-pojat LoKoKo – YMCA Tampere, Liikuntahalli

su 04.03. klo 17.00 miehet I PuHu – LoKoKo Bisons, Martinlaakson koulu Vantaa

Viikko 10

ma 05.03. klo 20.00 naiset PeU – LoKoKo, Perniön liikuntahalli

to 08.03. klo 19.30 C-tytöt II LoKoKo – PeU-Basket, Mellilän Palloiluhalli

pe 09.03. klo 19.00 naiset Suncity Basket – LoKoKo, Maijamäen liikuntahalli Naantali

la 10.03. klo 9.30 mikropojat II B turnaus (2 ott.), Karvetin koulu Naantali

la 10.03. klo 10.00 C-pojat/SM turnaus (2 ott.), Nunnavuoren palloiluhalli Turku

la 10.03. klo 10.00 minipojat turnaus (3 ott.), Yhteiskoulu

la 10.03. klo 11.00 B-pojat turnaus (2 ott.), Seminaarin koulu Hämeenlinna

la 10.03. klo 11.30 mikropojat II V turnaus (2 ott.), Karvetin koulu Naantali

la 10.03. klo 12.30 C-tytöt I Korihait – LoKoKo, Kalannin urheilutalo Uusikaupunki

la 10.03. klo 17.00 miehet/kunto TuNMKY/NorsU – LoKoKo Kolmonen, Rieskalähteen koulu Turku

su 11.03. klo 10.00 mikropojat I turnaus (2 ott.), Forssan keskuskoulu

su 11.03. klo 10.00 mikrotytöt turnaus (2 ott.), Kaaron koulu Rauma

su 11.03. klo 10.15 naiset/kunto SaSut – LoKoKo Cows, Sylvään koulu Sastamala

su 11.03. klo 15.00 C-pojat I Korihait – LoKoKoArska, Uusikaupunki 400 Areena

su 11.03. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – Karkkila, Liikuntahalli

su 11.03. klo 19.30 miehet II LoKoKo II – Sixty, Liikuntahalli

Viikko 11

ke 14.03. klo 18.30 miehet I RaPy – LoKoKo Bisons, Tesoman palloiluhalli Tampere

pe 16.03. klo 18.30 miehet I LoKoKo Bisons – RaPy, Liikuntahalli

la 17.03. klo 12.00 C-tytöt II turnaus (2 ott.), Karvetin koulu Naantali

la 17.03. klo 13.00 C-pojat I LoKoKoArska – Vilpas 2, Liikuntahalli

la 17.03. klo 14.00 minipojat turnaus (2 ott.), Tölön koulu Forssa

la-su 17.-18.03. Unified turnaus (3 ott.), Susi Training Center Lohja

su 18.03. klo 11.00 C-tytöt I LoKoKo – KaaRo, Hirvihovi

su 18.03. klo 14.30 naiset LoKoKo – UraNaiset, Hirvihovi

Viikko 12

ti 20.03. klo 18.30 naiset Pyrintö III – LoKoKo, Hervannan vapaa-aikakeskus Tampere

ke 21.03. klo 18.30 miehet I LoKoKo Bisons – Karkkila, Liikuntahalli

to 22.03. klo 18.30 C-pojat I LoKoKoArska – Pyrintö Red, Someron monitoimitalo

la 24.03. klo 10.00 mikropojat I turnaus (2 ott.), Linnavuoren koulu Nokia

la 24.03. klo 12.00 C-pojat II turnaus (2 ott.), WinNovan liikuntasali Pori

la 24.03. klo 12.00 minitytöt turnaus (2 ott.), Nokianvirran koulu

la 24.03. klo 12.15 C-tytöt II turnaus (2 ott.), Tölön koulu Forssa

la 24.03. klo 17.00 miehet I Karkkila – LoKoKo Bisons, Karkkilan liikuntahalli

la 24.03. klo 18.30 miehet/kunto Mesuca Basket – LoKoKo Kolmonen, Salon urheilutalo

su 25.03. klo 10.00 C-pojat/SM turnaus (2 ott.), Someron monitoimitalo

su 25.03. klo 12.00 naiset/kunto turnaus (2 ott.), Hermannin koulu Salo

su 25.03. klo 15.00 B-pojat turnaus (2 ott.), Tesoman palloiluhalli Tampere

su 25.03. klo 18.30 naiset Vilpas – LoKoKo, Moision koulu Salo

Viikko 13

ma 26.03. klo 18.30 miehet I LoKoKo Bisons – Karkkila, Liikuntahalli

to 29.03. klo 20.45 miehet/kunto Mesuca Basket – LoKoKo Äijät, Salon urheilutalo

Viikko 14

ti 03.04. klo 18.30 miehet I LoKoKo Bisons – HNMKY, Liikuntahalli

pe 06.04. klo 18.30 miehet I HNMKY – LoKoKo Bisons, Malmin Palloiluhalli Helsinki

pe 06.04. klo 20.15 miehet II TuTo-Basket – LoKoKo II, Ilpoisten palloiluhalli Turku

la 07.04. klo 10.00 C-pojat I Pyrintö White – LoKoKoArska, Hervannan vapaa-aikakeskus Tampere

la 07.04. klo 10.00 minipojat turnaus (2 ott.), Piispanlähteen yläkoulu Kaarina

su 07.04. klo 11.00 C-tytöt I LoKoKo – BC Nokia, Hirvihovi

la 07.04. klo 11.30 mikropojat I turnaus (2 ott.), Hakametsän koulu Uusikaupunki

la 07.04. klo 12.00 mikrotytöt Feeniks Basket – LoKoKo, Forssan keskuskoulu

la 07.04. klo 12.00 naiset/kunto turnaus (2 ott.), Jäkärlän liikuntahalli Turku

la 07.04. klo 18.30 miehet/kunto Ukkopekat – LoKoKo Äijät, Maijamäen liikuntahalli Naantali

su 08.04. klo 10.00 mikropojat II W+B, turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

su 08.04. klo 10.00 B-pojat LoKoKo – Vilpas 3, Liikuntahalli

su 08.04. klo 12.30 C-pojat II LoKoKoArska – BC Sisu, Someron monitoimitalo

Viikko 15

ma 09.04. klo 18.30 miehet I LoKoKo Bisons – HNMKY, Liikuntahalli

to 12.04. klo 18.30 miehet I HNMKY – LoKoKo Bisons, Malmin Palloiluhalli Helsinki

la 14.04. klo 10.00 minitytöt turnaus (2 ott.), Pirkkalan Kirkonkylän koulu

la 14.04. klo 13.00 C-pojat I LoKoKoArska – Rahola-Luja, Hirvihovi

su 15.04. klo 15.30 C-tytöt II LoKoKo – NaKo, Hirvihovi

Viikko 16

pe 20.04. klo 19.30 miehet/kunto TuNMKY/NorsU – LoKoKo Äijät, Nunnavuoren palloiluhalli Turku

la 21.04. klo 11.00 minitytöt LoKoKo – BC Nokia, Yhteiskoulu

su 22.04. klo 10.00 mikropojat B+W aluefinaalit (4 ott.), Kotimäen koulu Kaarina

su 22.04. klo 10.00 C-pojat I aluefinaalit (2 ott.), Piispanlähteen yläkoulu Kaarina

su 22.04. klo 12.00 mikrotytöt turnaus (2 ott.), Suoraman koulu Kangasala

Viikko 17

la 28.04. klo 9.30 minien alufinaalit (28 ott.), Liikuntahalli & Yhteiskoulu

la 28.04. klo 13.30 supermikrot Pikkusudet-turnaus (2 ott.), Leppävaara Espoo

su 29.04. klo 9.30 C-tytöt II aluefinaalit (4 ott.), Hirvihovi

su 29.04. klo 10.00 A-pojat aluefinaalit (2 ott.), Pitkäjärven Liikuntahalli Kangasala

Viikko 18

la 05.05. klo 17.00 miehet/kunto LoKoKo Kolmonen – LoKoKo Äijät, Liikuntahalli

Viikko 19

to-su 10.-13.05. minitytöt Basketshop Open (6 ott.), Tukholma

pe-su 11.-13.05. A-pojat, B-pojat, C-pojat, C-tytöt Tallinn Nord Cup (25 ott.), Tallinna

Viikko 20

pe-su 18.-20.05. minipojat JBT-turnaus (6 ott.), Turku

SYYSKAUSI 2017

 

Viikko 33

pe 18.08. klo 18.30 miehet I, FoKoPo – LoKoKo Bisons, Feeniks Forssa

Viikko 34

pe-su 25.-27.08. Ap, Cp, Tallink-turnaus (9 ott.), Espoo

Viikko 35

ke 30.08. klo 18.30 miehet I, LoKoKo Bisons – FoKoPo, Liikuntahalli

Viikko 36

la 09.09. klo 12.00 A-pojat LoKoKo – FoKoPo, Hirvihovi

Viikko 37

ma 11.09. klo 18.30 miehet I Ura Basket – LoKoKo Bisons, Littoisten monitoimitalo

pe 15.09. klo 19.30 miehet I LoKoKo Bisons – Pyrintö 2, Liikuntahalli

la-su 16.–17.09.  A-pojat SM-karsintaturnaus (5 ott.), Liikuntahalli

Viikko 38

ti 19.09. klo 18.00 miehet I Kristika Turku – LoKoKo Bisons, Nunnavuoren palloiluhalli

to 21.09. klo 18.30 miehet I Rahola – LoKoKo Bisons, Tesoman palloiluhalli

la 23.09. klo 20.30 miehet I LoKoKo Bisons – FoKoPo, Liikuntahalli

la-su 23.–24.09. C-minit-mikrot  Mieleinen Basket (90 ott.), Liikuntahalli & Hirvihovi

Viikko 39

la 30.09. klo 10.00 minipojat II Feeniks Basket – LoKoKo, Forssan keskuskoulu

la 30.09. klo 12.00 naiset/kunto turnaus (2 ott.), Suikkilan koulu Turku

la 30.09. klo 13.00 C-pojat I  LoKoKoArska – Rahola-Luja, Someron monitoimitalo

su 01.10. klo 10.30 C-pojat II turnaus (2 ott.), Suopellon koulu, Naantali

su 01.10. klo 11.00 C-tytöt I LoKoKo – TuRi, Hirvihovi

su 01.10. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – HNMKY, Liikuntahalli

su 01.10. klo 18.00 miehet II Ura Punakone – LoKoKo II, Hovirinnan koulu Kaarina

Viikko 40

pe 06.10. klo 18.00 mikropojat LoKoKo – RaPy, Yhteiskoulu

la 07.10. klo 09.30 minipojat I turnaus (3 ott.), Yhteiskoulu

la 07.10. klo 10.00 C-pojat I Pyrintö Red – LoKoKoArska, Tammelan koulu Tampere

la 07.10. klo 12.00 minitytöt turnaus (2 ott.), Tölön koulu Forssa

la 07.10. klo 12.30 C-tytöt I Pyrintö White – LoKoKo, Tammelan koulu Tampere

la 07.10. klo 18.45 miehet I Aalto-Basket – LoKoKo Bisons, Opinmäen liikuntahalli Espoo

su 08.10. klo 10.00 mikrotytöt turnaus (3 ott.), Yhteiskoulu

su 08.10. klo 10.00 C-tytöt II turnaus (4 ott.), Hirvihovi

su 08.10. klo 18.00 miehet II LoKoKo II – Kesäterä, Hirvihovi

Viikko 41

to 12.10. klo 21.15 miehet II Vilpas 3 – LoKoKo II, Salon urheilutalo

la 14.10. klo 10.00 minitytöt turnaus (2 ott.), Lielahden koulu Tampere

la 14.10. klo 11.00 mikropojat/Blue turnaus (2 ott.), Tuomelan koulu Hämeenlinna

la 14.10. klo 11.00 C-tytöt I LoKoKo – Vilpas White, Hirvihovi

la 14.10. klo 14.00 C-pojat I LoKoKoArska – Ura Basket, Hirvihovi

su 15.10. klo 09.00 C-pojat II turnaus (3 ott.), Someron monitoimitalo

su 15.10. klo 10.00 mikropojat/White turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

su 15.10. klo 12.15 naiset Korihait – LoKoKo, Kalannin urheilutalo

su 15.10. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – EBT, Liikuntahalli

Viikko 42

la 21.10. klo 11.00 B-pojat turnaus (2 ott.), Perniön liikuntahalli

la 21.10. klo 12.00 naiset/kunto TP Hurricane – LoKoKo Cows, Käppärän koulu Pori

la 21.10. klo 13.00  C-tytöt I Pyrintö Red – LoKoKo, Hervannan vapaa-aikakeskus Tampere

la 21.10. klo 14.00 A-pojat LoKoKo – YMCA Sininen, Hirvihovi

su 22.10. klo 10.00 mikrotytöt turnaus (2 ott.), Forssan keskuskoulu

su 22.10. klo 11.00 C-pojat I Vilpas 2 – LoKoKoArska, Salon urheilutalo

su 22.10. klo 12.30 naiset LoKoKo – Pyrintö III, Hirvihovi

su 22.10. klo 12.30 Unified turnaus (2 ott.), Launeen koulu Lahti

su 22.10. klo 17.00 miehet I PeU-Basket – LoKoKo Bisons, Perniön Liikuntahalli

Viikko 43

pe 27.10. klo 19.30 miehet/kunto Ukkopekat – LoKoKo Kolmonen, Maijamäen liikuntahalli Naantali

la 28.10. klo 10.00 C-tytöt II turnaus (2 ott.), Kourujärven koulu Rauma

la 28.10. klo 11.30 minipojat II LoKoKo – Ura Basket, Yhteiskoulu

la 28.10. klo 13.00 C-pojat I LoKoKoArska – TuNMKY, Liikuntahalli

la 28.10. klo 15.30  naiset LoKoKo – PeU, Liikuntahalli

su 29.10. klo 12.00 C-pojat II turnaus (2 ott.), Hovirinnan koulu Kaarina

su 29.10. klo 12.00 minipojat I turnaus (2 ott.), Joensuun koulu Somero

su 29.10. klo 14.00 C-tytöt I Korihait – LoKoKo, Uusikaupunki 400 Areena

su 29.10. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – MuKi, Liikuntahalli

Viikko 44

la 04.11. klo 10.00  minipojat II turnaus (2 ott.), Nokianvirran koulu

la 04.11. klo 10.00 mikropojat/Blue turnaus (2 ott.), Forssan keskuskoulu

la 04.11. klo 11.30 minitytöt turnaus (2 ott.), Moision koulu Salo

la 04.11. klo 12.00 mikropojat/White turnaus (2 ott.), Piispanlähteen yläkoulu Kaarina

la 04.11. klo 14.30 C-pojat I Vilpas 1 – LoKoKoArska, Salon lukio

la 04.11. klo 18.30 miehet II LoKoKo II – FoKoPo Akatemia, Hirvihovi

su 05.11. klo 10.00 mikrotytöt turnaus (2 ott.), Hakametsän koulu Uusikaupunki

su 05.11. klo 10.00 naiset/kunto turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

su 05.11. klo 10.00 B-pojat turnaus (3 ott.), Alastarohalli

su 05.11. klo 12.00 C-pojat II LoKoKoArska – Lieto-Koris, Liikuntahalli

su 05.11. klo 15.30 A-pojat Ura Basket – LoKoKo, Hovirinnan koulu Kaarina

su 05.11. klo 17.00 naiset Riipparit – LoKoKo, Namikan sali Tampere

su 05.11. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – JyWe, Liikuntahalli

su 05.11. klo 19.30 miehet/kunto Arska-Basket – LoKoKo Äijät, Someron monitoimitalo

Viikko 45

ke 08.11. klo 19.00 minipojat II TuNMKY Blue – LoKoKo, Aunelan koulu Turku

ke 08.11. klo 20.15 C-tytöt I Feeniks Basket – LoKoKo, Feeniks Forssa

pe 10.11. klo 17.30 mikropojat LoKoKo Blue – LoKoKo White, Yhteiskoulu

pe 10.11. klo 20.00 C-tytöt I LoKoKo – BC Nokia, Harjuniityn liikuntahalli Nokia

su 12.11. klo 10.00 minitytöt turnaus (2 ott.), Moision koulu Salo

su 12.11. klo 10.30 C-tytöt II turnaus (2 ott.), Aunelan koulu Turku

su 12.11. klo 11.00 C-pojat I LoKoKoArska – Korihait, Someron monitoimitalo

su 12.11. klo 12.00 A-pojat LoKoKo – Kauhajoki, Liikuntahalli

su 12.11. klo 13.00 minipojat I turnaus (2 ott.), Joensuun koulu Somero

su 12.11. klo 14.30 minipojat II TuNMKY Blue – LoKoKo, Turun lyseo

su 12.11. klo 17.00 miehet I RaPy – LoKoKo Bisons, Tesoman palloiluhalli Tampere

Viikko 46

ma 13.11. klo 19.30 naiset/kunto LoKoKo Cows – Ä-tytöt, Yhteiskoulu

ti 14.11. klo 19.45 A-pojat RaPy – LoKoKo, Tesoman palloiluhalli Tampere

ti 14.11. klo 21.15 miehet II Korihait 2 – LoKoKo II, Uusikaupunki 400 Areena

ke 15.11. klo 20.30 miehet/kunto LoKoKo Äijät – TuNMKY/NorsU, Hirvihovi

la 18.11. klo 10.00 minipojat II turnaus (2 ott.), Käppärän koulu Pori

la 18.11. klo 11.00 C-pojat I Pyrintö White – LoKoKoArska, Tammelan koulu Tampere

la 18.11. klo 15.30 C-tytöt I TuRi – LoKoKo, Aunelan koulu Turku

su 19.11. klo 10.00 mikropojat Arska-Basket – LoKoKo Blue, Joensuun koulu Somero

su 19.11. klo 11.30 mikropojat LoKoKo White – PuB, Joensuun koulu Somero

su 19.11. klo 12.30 miehet/kunto LoKoKo Kolmonen – Arska-Basket, Liikuntahalli

su 19.11. klo 17.00 naiset UraNaiset – LoKoKo, Littoisten monitoimitalo

su 19.11. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – Huima, Liikuntahalli

su 19.11. klo 19.30 miehet II LoKoKo II – SalPa Satellites, Liikuntahalli

Viikko 47

la 25.11. klo 10.00 minitytöt turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

la 25.11. klo 11.30 C-tytöt II turnaus (2 ott.), Tölön koulu Forssa

la 25.11. klo 12.00 C-pojat II turnaus (2 ott.), Liedon keskuskoulu

la 25.11. klo 12.00 B-pojat PuB – LoKoKo, Jukolan koulu Hämeenlinna

la 25.11. klo 14.30 A-pojat Lieto-Koris – LoKoKo, Lietohalli

la 25.11. klo 15.00 naiset/kunto turnaus (2 ott.), Hervannan ammattioppilaitos Tampere

su 26.11. klo 10.00 minipojat I turnaus (2 ott.), Moision koulu Salo

su 26.11. klo 10.00 mikrotytöt turnaus (3 ott.), Yhteiskoulu

su 26.11. klo 13.00 C-pojat I LoKoKoArska – BC Nokia, Liikuntahalli

su 26.11. klo 14.30 naiset LoKoKo – Vilpas, Hirvihovi

su 26.11. klo 16.00 C-tytöt I LoKoKo – Korihait, Liikuntahalli

Viikko 48

ke 29.11. klo 20.30 miehet/kunto LoKoKo Äijät – LoKoKo Kolmonen, Hirvihovi

to 30.11. klo 20.45 miehet II Sixty – LoKoKo II, Peltolan ammatti-instituutti Turku

pe 01.12. klo 18.30 miehet I  HyPo – LoKoKo Bisons, Martinhalli Hyvinkää

la 02.12. klo 10.30 mikrotytöt BC Nokia – LoKoKo, Harjuniityn koulu Nokia

la 02.12. klo 10.45 mikropojat sijoitusturnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

la 02.12. klo 11.00 C-tytöt II LoKoKo – Feeniks Basket, Liikuntahalli

la 02.12. klo 12.00 B-pojat turnaus (2 ott.), Nunnavuoren palloiluhalli Turku

la 02.12. klo 14.00 A-pojat LoKoKo – HoNsU, Liikuntahalli

su 03.12. klo 11.00 C-tytöt I   LoKoKo – Vilpas, Liikuntahalli

su 03.12. klo 11.30 minipojat II turnaus (2 ott.), Tölön koulu Forssa

su 03.12. klo 14.30 naiset LoKoKo – Korihait, Hirvihovi

su 03.12. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – PuHu, Liikuntahalli

Viikko 49

la 09.12. klo 10.00 minipojat I turnaus (2 ott.), Piispanlähteen yläkoulu Kaarina

la 09.12. klo 17.00 miehet II LoKoKo II – TuTo-Basket, Liikuntahalli

la 09.12. klo 17.30 A-pojat Korihait – LoKoKo, Uusikaupunki 400 Areena

su 10.12. klo 9.30 B-pojat turnaus (4 ott.), Liikuntahalli

su 10.12. klo 17.00 miehet I Karkkila – LoKoKo Bisons, Karkkilan Liikuntahalli

Viikko 50

ke 13.12. klo 20.00 miehet II LoKoKo II – Rauma Basket, Liikuntahalli

ke 13.12. klo 20.00 A-pojat LoKoKo – Arska-Basket, Liikuntahalli

ke 13.12. klo 20.30 miehet/kunto LoKoKo Äijät – Mesuca Basket, Hirvihovi

su 17.12. klo 12.30 miehet/kunto LoKoKo Kolmonen – TuNMKY/NorsU, Liikuntahalli

su 17.12. klo 16.00 miehet I HNMKY – LoKoKo Bisons, Malmin Palloiluhalli Helsinki

su 17.12. klo 16.00 miehet II LoKoKo II – Ura Punakone, Hirvihovi