LOIMAAN KORIKONKAREIDEN HARJOITUSAJAT KAUDELLA 2023-2024
TIEDUSTELUT:
VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ KONSTA MASTOMÄKI
konsta@lokoko.fi / 050 542 5430
PIKKUSUDET TAAPEROT (2020 ja sen jälkeen syntyneet)
Perjantai 17.00-17.45 Keskuskoulu
PIKKUSUDET NAPEROT (2018-2019)
Perjantai 17.45-18.30 Keskuskoulu
PIKKUSUDET SUPERMIKROTYTÖT (2016-2017)
Torstai 17.00-18.00 Keskuskoulu
PIKKUSUDET SUPERMIKROPOJAT (2016-2017)
Maanantai 17.00-18.00 Keskuskoulu
MIKROTYTÖT (2014-2015)
Maanantai 18.00-19.00 Keskuskoulu
Perjantai 18.00-19.00 Yhteiskoulu
Perjantai 18.00-19.00 Yhteiskoulu
MIKROPOJAT (2014-2015)
Maanantai 19.00-20.00 Keskuskoulu
Perjantai 17.00-18.00 Yhteiskoulu
Perjantai 17.00-18.00 Yhteiskoulu
MINITYTÖT (2012-2013)
Maanantai 17.00-18.15 Liikuntahalli
Tiistai 18.00-19.30 Yhteiskoulu
Keskiviikko 16:30-18:00 Yhteiskoulu
Tiistai 18.00-19.30 Yhteiskoulu
Keskiviikko 16:30-18:00 Yhteiskoulu
U11-U12-POJAT (2011-2013)
Maanantai 17.00-18.00 Yhteiskoulu
(U11-pojat)
Maanantai 18.00-19.15 Yhteiskoulu
(U12-Pojat)
Keskiviikko 16.30-18.00 Alastaro
(U12-pojat)
Torstai 18.30-19.30 Yhteiskoulu (U11-pojat)
(U11-pojat)
Maanantai 18.00-19.15 Yhteiskoulu
(U12-Pojat)
Keskiviikko 16.30-18.00 Alastaro
(U12-pojat)
Torstai 18.30-19.30 Yhteiskoulu (U11-pojat)
U14-TYTÖT (2010-2011)
Maanantai 17.00-18.15 Liikuntahalli
Keskiviikko 19.00-20.30 Yhteiskoulu
Torstai 17:00-18:30 Yhteiskoulu
Keskiviikko 19.00-20.30 Yhteiskoulu
Torstai 17:00-18:30 Yhteiskoulu
U14- ja U16-POJAT (2008-2011)
Maanantai 19.00-20.30 Alastaro
Tiistai 19:00-20.30 Liikuntahalli
Torstai 19.30-21.00 Yhteiskoulu
Perjantai 19.00-20.30 Liikuntahalli
Tiistai 19:00-20.30 Liikuntahalli
Torstai 19.30-21.00 Yhteiskoulu
Perjantai 19.00-20.30 Liikuntahalli
U15-TYTÖT (2009)
Maanantai 17.00-18.15 Liikuntahalli
Keskiviikko 19.00-20.30 Yhteiskoulu
Torstai 17.00-18.30 Yhteiskoulu
Keskiviikko 19.00-20.30 Yhteiskoulu
Torstai 17.00-18.30 Yhteiskoulu
U16-TYTÖT (2007-2010)
Maanantai Sisuboxi
Tiistai 19.30-21.00 Yhteiskoulu
Torstai 19.30-21.00 Hirvihovi
Perjantai 17.30-19.00 Liikuntahalli
Tiistai 19.30-21.00 Yhteiskoulu
Torstai 19.30-21.00 Hirvihovi
Perjantai 17.30-19.00 Liikuntahalli
U19-POJAT (2004-2006)
Tiistai 20:30-22:00 Liikuntahalli
Keskiviikko 19:30-20:45 Liikuntahalli
Perjantai 19.00-20:30 Liikuntahalli
BISONS LOIMAA
Maanantai 15.00-17.00 Liikuntahalli
Tiistai 15.00-17.00 Hirvihovi
Keskiviikko 17.30-19.30 Liikuntahalli
Torstai 17.00-19.00 Liikuntahalli
Perjantai 15.30-17.30 Liikuntahalli
Lauantai 14.00-16.00 Liikuntahalli
Tiistai 15.00-17.00 Hirvihovi
Keskiviikko 17.30-19.30 Liikuntahalli
Torstai 17.00-19.00 Liikuntahalli
Perjantai 15.30-17.30 Liikuntahalli
Lauantai 14.00-16.00 Liikuntahalli
NAISET
MIEHET II
Torstai 21:00-22.00 Liikuntahalli
KUNTOÄIJÄT
Maanantai klo 20.30-22.00 Yhteiskoulu
UNIFIED-KORIPALLO
Maanantai 19.15-20.30 Yhteiskoulu