050 542 5430 lokoko@lokoko.fi

LOIMAAN KORIKONKARIEN OTTELUOHJELMA 2018

Lataa katsojan opas

LATAA SYYSKAUDEN OTTELUOHJELMA>>

LATAA KEVÄTKAUDEN OTTELUOHJELMA>>

KEVÄTKAUSI 2018

Viikko 1

pe-su 05.-07.01. mikropojat, minipojat, minitytöt, B-pojat AND1-turnaus (19 ott.), Salo

la 06.01. klo 14.00 A-pojat LoKoKo – Arska-Basket, Liikuntahalli

su 07.01. klo 10.00 C-pojat/SM turnaus (2 ott.), Pyynikin palloiluhalli Tampere

su 07.01. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – Aalto-Basket, Liikuntahalli

su 07.01. klo 17.30 C-tytöt I Feeniks Basket – LoKoKo, Forssa

Viikko 2

ke 10.01. klo 20.30 miehet/kunto LoKoKo Äijät – Ukkopekat, Hirvihovi

ke 10.01. klo 20.45 miehet II Kesäterä – LoKoKo II, Ilpoisten palloiluhalli Turku

la 13.01. klo 10.00 mikropojat II W+B turnaus (3 ott.), Yhteiskoulu

la 13.01. klo 13.30 A-pojat Feeniks Basket – LoKoKo, Feeniks Forssa

su 14.01. klo 10.00 mikrotytöt turnaus (2 ott.), Hakametsän koulu Uusikaupunki

su 14.01. klo 10.00 mikropojat I turnaus (2 ott.), Suikkilan koulu Turku

su 14.01. klo 12.30 B-pojat turnaus (2 ott.), Hervannan vapaa-aikakeskus Tampere

su 14.01 klo 17.00. C-pojat I TuNMKY – LoKoKoArska, Nunnavuoren palloiluhalli Turku

su 14.01. klo 17.00 miehet I Espoo Basket Team – LoKoKo Bisons, Espoonlahden urheiluhalli

su 14.01. klo 18.30 miehet/kunto LoKoKo Kolmonen – Mesuca Basket, Liikuntahalli

Viikko 3

la 20.01. klo 10.00 minipojat turnaus (2 ott.), Hakametsän koulu Uusikaupunki

la 20.01. klo 12.00 naiset/kunto turnaus (2 ott.), Käppärän koulu Pori

la 20.01. klo 14.00 A-pojat LoKoKo – BC Nokia, Hirvihovi

la 20.01. klo 17.00 naiset LoKoKo – Suncity Basket, Hirvihovi

su 21.01. klo 10.30 C-pojat II turnaus (2 ott.), Pikkolan liikuntahalli, Kangasala

su 21.01. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – PeU-Basket, Liikuntahalli

su 21.01. klo 19.30 miehet II LoKoKo II – Vilpas 3, Liikuntahalli

Viikko 4

ma 22.01. klo 20.15 miehet II FoKoPo Akatemia – LoKoKo II, Feeniks Forssa

ti 23.01. klo 19.30 A-pojat RaiPS – LoKoKo, Friisilän koulu Raisio

to 25.01. klo 20.15 naiset/kunto Vilpas Nice-Koris – LoKoKo Cows, Hermannin koulu Salo

la 27.01. klo 10.00 C-pojat II turnaus (3 ott.), Hirvihovi

la 27.01. klo 11.45 minitytöt turnaus (2 ott.), Tesoman koulu alasali Tampere

la 27.01. klo 12.00 naiset/kunto turnaus (2 ott.), Suikkilan koulu Turku

su 28.01. klo 10.00 mikropojat II W turnaus (2 ott.), Hovirinnan koulu Kaarina

su 28.01. klo 10.30 Unified turnaus (3 ott.), Hirvihovi

su 28.01. klo 13.00 C-pojat I LoKoKoArska – Ura Basket, Liikuntahalli

su 28.01. klo 14.00 mikropojat II B  turnaus (2 ott.), Hovirinnan koulu, Kaarina

su 28.01. klo 15.00 miehet I MuKi – LoKoKo Bisons, Munkkiniemen Yhteiskoulu

su 28.01. klo 18.30 miehet/kunto LoKoKo Kolmonen – NaKo-Ukkopekat, Liikuntahalli

Viikko 5

ke 31.01. klo 20.30 miehet/kunto LoKoKo Äijät – Arska-Basket, Hirvihovi

la 03.02. klo 10.00 minitytöt turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

la 03.02. klo 11.30 mikropojat I turnaus (2 ott.), Hakametsän koulu Uusikaupunki

la 03.02. klo 16.15 C-tytöt II turnaus (2 ott.), Nokian lukio

la 03.02. klo 17.00 miehet I JyWe – LoKoKo Bisons, Jyväskylän Monitoimitalo

su 04.02. klo 10.00 C-pojat/SM turnaus (2 ott.), Karhuvuoren urheilutalo Kotka

su 04.02. klo 10.00 mikrotytöt turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

su 04.02. klo 14.30 miehet II Rauma Basket – LoKoKo II, Raumanmeren koulu

Viikko 6

la 10.02. klo 10.00 naiset/kunto turnaus (4 ott.), Hirvihovi

la 10.02. klo 10.00 mikropojat II W+B turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

la 10.02. klo 11.30 miehet/kunto Arska-Basket – LoKoKo Kolmonen, Someron monitoimitalo

la 10.02. klo 12.30 minitytöt BC Nokia – LoKoKo, Nokianvirran koulu

la 10.02. klo 14.00 C-pojat I BC Nokia – LoKoKoArska, Nokian lukio

la 10.02. klo 14.00 A-pojat LoKoKo – PäLuLu, Liikuntahalli

la 10.02. klo 17.00 C-tytöt I LoKoKo – Pyrintö Red, Liikuntahalli

su 11.02. klo 9.30 C-tytöt II turnaus (4 ott.), Mellilän Palloiluhalli

su 11.02. klo 10.00 mikropojat I turnaus (3 ott.), Yhteiskoulu

su 11.02. klo 12.30 C-pojat II turnaus (2 ott.), Vuoreksen Koulukeskus Tampere

su 11.02. klo 15.00 naiset LoKoKo – Riipparit, Hirvihovi

su 11.02. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – RaPy, Liikuntahalli

su 11.02. klo 19.30 miehet II LoKoKo II – Korihait 2, Liikuntahalli

Viikko 7

ma 12.02. klo 18.30 C-tytöt II NaKo – LoKoKo, Karvetin koulu Naantali

la 17.02. klo 11.00 C-tytöt I Pyrintö White – LoKoKo, Tammelan koulu Tampere

la 17.02. klo 12.30 C-pojat I LoKoKoArska – Feeniks Basket, Someron monitoimitalo

la 17.02. klo 17.00 miehet/kunto TuNMKY/NorsU – LoKoKo Äijät, Rieskalähteen koulu Turku

su 18.02. klo 10.00 B-pojat turnaus (3 ott.), Liikuntahalli

su 18.02. klo 17.00 miehet I Huima – LoKoKo Bisons, Äänekosken liikuntatalo

Viikko 8

la 24.02. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – HyPo, Liikuntahalli

su 25.02. klo 14.00 A-pojat LoKoKo – Vaasan Salama, Liikuntahalli

su 25.02. klo 17.00 C-tytöt I LoKoKo – Vilpas White, Liikuntahalli

Viikko 9

ma 26.02. klo 20.45 miehet II SalPa – LoKoKo II, Salon urheilutalo

ke 28.02. klo 17.30 C-tytöt I TuRi – LoKoKo, Aunelan koulu Turku

ke 28.02. klo 19.15 A-pojat Vilpas White – LoKoKo, Salohalli

la-su 03.-04.03. mikropojat/Blue OP-Pikkujättiturnaus (5 ott.), Perniö

su 04.03. klo 12.00 A-pojat LoKoKo – YMCA Tampere, Liikuntahalli

su 04.03. klo 17.00 miehet I PuHu – LoKoKo Bisons, Martinlaakson koulu Vantaa

Viikko 10

ma 05.03. klo 20.00 naiset PeU – LoKoKo, Perniön liikuntahalli

to 08.03. klo 19.30 C-tytöt II LoKoKo – PeU-Basket, Mellilän Palloiluhalli

pe 09.03. klo 19.00 naiset Suncity Basket – LoKoKo, Maijamäen liikuntahalli Naantali

la 10.03. klo 9.30 mikropojat II B turnaus (2 ott.), Karvetin koulu Naantali

la 10.03. klo 10.00 C-pojat/SM turnaus (2 ott.), Nunnavuoren palloiluhalli Turku

la 10.03. klo 10.00 minipojat turnaus (3 ott.), Yhteiskoulu

la 10.03. klo 11.00 B-pojat turnaus (2 ott.), Seminaarin koulu Hämeenlinna

la 10.03. klo 11.30 mikropojat II V turnaus (2 ott.), Karvetin koulu Naantali

la 10.03. klo 12.30 C-tytöt I Korihait – LoKoKo, Kalannin urheilutalo Uusikaupunki

la 10.03. klo 17.00 miehet/kunto TuNMKY/NorsU – LoKoKo Kolmonen, Rieskalähteen koulu Turku

su 11.03. klo 10.00 mikropojat I turnaus (2 ott.), Forssan keskuskoulu

su 11.03. klo 10.00 mikrotytöt turnaus (2 ott.), Kaaron koulu Rauma

su 11.03. klo 10.15 naiset/kunto SaSut – LoKoKo Cows, Sylvään koulu Sastamala

su 11.03. klo 15.00 C-pojat I Korihait – LoKoKoArska, Uusikaupunki 400 Areena

su 11.03. klo 17.00 miehet I LoKoKo Bisons – Karkkila, Liikuntahalli

su 11.03. klo 19.30 miehet II LoKoKo II – Sixty, Liikuntahalli

Viikko 11

ke 14.03. klo 18.30 miehet I RaPy – LoKoKo Bisons, Tesoman palloiluhalli Tampere

pe 16.03. klo 18.30 miehet I LoKoKo Bisons – RaPy, Liikuntahalli

la 17.03. klo 12.00 C-tytöt II turnaus (2 ott.), Karvetin koulu Naantali

la 17.03. klo 13.00 C-pojat I LoKoKoArska – Vilpas 2, Liikuntahalli

la 17.03. klo 14.00 minipojat turnaus (2 ott.), Tölön koulu Forssa

la-su 17.-18.03. Unified turnaus (3 ott.), Susi Training Center Lohja

su 18.03. klo 11.00 C-tytöt I LoKoKo – KaaRo, Hirvihovi

su 18.03. klo 14.30 naiset LoKoKo – UraNaiset, Hirvihovi

Viikko 12

ti 20.03. klo 18.30 naiset Pyrintö III – LoKoKo, Hervannan vapaa-aikakeskus Tampere

ke 21.03. klo 18.30 miehet I LoKoKo Bisons – Karkkila, Liikuntahalli

to 22.03. klo 18.30 C-pojat I LoKoKoArska – Pyrintö Red, Someron monitoimitalo

la 24.03. klo 10.00 mikropojat I turnaus (2 ott.), Linnavuoren koulu Nokia

la 24.03. klo 12.00 C-pojat II turnaus (2 ott.), WinNovan liikuntasali Pori

la 24.03. klo 12.00 minitytöt turnaus (2 ott.), Nokianvirran koulu

la 24.03. klo 12.15 C-tytöt II turnaus (2 ott.), Tölön koulu Forssa

la 24.03. klo 17.00 miehet I Karkkila – LoKoKo Bisons, Karkkilan liikuntahalli

la 24.03. klo 18.30 miehet/kunto Mesuca Basket – LoKoKo Kolmonen, Salon urheilutalo

su 25.03. klo 10.00 C-pojat/SM turnaus (2 ott.), Someron monitoimitalo

su 25.03. klo 12.00 naiset/kunto turnaus (2 ott.), Hermannin koulu Salo

su 25.03. klo 15.00 B-pojat turnaus (2 ott.), Tesoman palloiluhalli Tampere

su 25.03. klo 18.30 naiset Vilpas – LoKoKo, Moision koulu Salo

Viikko 13

ma 26.03. klo 18.30 miehet I LoKoKo Bisons – Karkkila, Liikuntahalli

to 29.03. klo 20.45 miehet/kunto Mesuca Basket – LoKoKo Äijät, Salon urheilutalo

Viikko 14

ti 03.04. klo 18.30 miehet I LoKoKo Bisons – HNMKY, Liikuntahalli

pe 06.04. klo 18.30 miehet I HNMKY – LoKoKo Bisons, Malmin Palloiluhalli Helsinki

pe 06.04. klo 20.15 miehet II TuTo-Basket – LoKoKo II, Ilpoisten palloiluhalli Turku

la 07.04. klo 10.00 C-pojat I Pyrintö White – LoKoKoArska, Hervannan vapaa-aikakeskus Tampere

la 07.04. klo 10.00 minipojat turnaus (2 ott.), Piispanlähteen yläkoulu Kaarina

su 07.04. klo 11.00 C-tytöt I LoKoKo – BC Nokia, Hirvihovi

la 07.04. klo 11.30 mikropojat I turnaus (2 ott.), Hakametsän koulu Uusikaupunki

la 07.04. klo 12.00 mikrotytöt Feeniks Basket – LoKoKo, Forssan keskuskoulu

la 07.04. klo 12.00 naiset/kunto turnaus (2 ott.), Jäkärlän liikuntahalli Turku

la 07.04. klo 18.30 miehet/kunto Ukkopekat – LoKoKo Äijät, Maijamäen liikuntahalli Naantali

su 08.04. klo 10.00 mikropojat II W+B, turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

su 08.04. klo 10.00 B-pojat LoKoKo – Vilpas 3, Liikuntahalli

su 08.04. klo 12.30 C-pojat II LoKoKoArska – BC Sisu, Someron monitoimitalo

Viikko 15

ma 09.04. klo 18.30 miehet I LoKoKo Bisons – HNMKY, Liikuntahalli

to 12.04. klo 18.30 miehet I HNMKY – LoKoKo Bisons, Malmin Palloiluhalli Helsinki

la 14.04. klo 10.00 minitytöt turnaus (2 ott.), Pirkkalan Kirkonkylän koulu

la 14.04. klo 13.00 C-pojat I LoKoKoArska – Rahola-Luja, Hirvihovi

su 15.04. klo 15.30 C-tytöt II LoKoKo – NaKo, Hirvihovi

Viikko 16

pe 20.04. klo 19.30 miehet/kunto TuNMKY/NorsU – LoKoKo Äijät, Nunnavuoren palloiluhalli Turku

la 21.04. klo 11.00 minitytöt LoKoKo – BC Nokia, Yhteiskoulu

su 22.04. klo 10.00 mikropojat B+W aluefinaalit (4 ott.), Kotimäen koulu Kaarina

su 22.04. klo 10.00 C-pojat I aluefinaalit (2 ott.), Piispanlähteen yläkoulu Kaarina

su 22.04. klo 12.00 mikrotytöt turnaus (2 ott.), Suoraman koulu Kangasala

Viikko 17

la 28.04. klo 9.30 minien alufinaalit (28 ott.), Liikuntahalli & Yhteiskoulu

la 28.04. klo 13.30 supermikrot Pikkusudet-turnaus (2 ott.), Leppävaara Espoo

su 29.04. klo 9.30 C-tytöt II aluefinaalit (4 ott.), Hirvihovi

su 29.04. klo 10.00 A-pojat aluefinaalit (2 ott.), Pitkäjärven Liikuntahalli Kangasala

Viikko 18

la 05.05. klo 17.00 miehet/kunto LoKoKo Kolmonen – LoKoKo Äijät, Liikuntahalli

Viikko 19

to-su 10.-13.05. minitytöt Basketshop Open (6 ott.), Tukholma

pe-su 11.-13.05. A-pojat, B-pojat, C-pojat, C-tytöt Tallinn Nord Cup (25 ott.), Tallinna

Viikko 20

pe-su 18.-20.05. minipojat JBT-turnaus (6 ott.), Turku

SYYSKAUSI 2018

 

Viikko 31

pe-su 03.-05.08. minitytöt Delfin Basket (5 ott.), Tampere

Viikko 34

pe-su 24.-26.08. P19, P15 Tallink Tournament (10 ott.), Espoo

Viikko 35

la 02.09. klo 15.00 U19-pojat Namika Lpr – LoKoKo (SM-kars.), Sammonlahti Lappeenranta

la 02.09. klo 18.30 U19-pojat LoKoKo – Karhu (SM-kars.),Sammonlahti Lappeenranta

Viikko 37

pe 14.09. klo 19.00 miehet I Ura Basket – Bisons, Kaarina

la 15.09. klo 14.00 U14-pojat Feeniks Basket – LoKoKo, Forssa

la 15.09. klo 14.30 miehet I Kristika Turku – Bisons, Nunnavuori Turku

la-su 15.-16.09. U19-pojat SM-karsinta (3 ott.), Lehtisaaren Kuntotalo Jyväskylä

Viikko 38

ke 19.09. klo 19.15 miehet I Bisons – Ura Basket, Liikuntahalli

la 22.09. klo 20.30 miehet I Bisons – BC Nokia, Liikuntahalli

la-su 22.-23.09  C-minit-mikrot   Mieleinen Basket (90 ott.), Liikuntahalli/Hirvihovi

Viikko 39

ma 24.09. klo 19.30 miehet I FoKoPo – Bisons, Feeniks Forssa

ti 25.09. klo 18.30 miehet I Bisons – Korihait, Liikuntahalli

pe 28.09. klo 18.30 miehet I Bisons – Tarmo, Liikuntahalli

la 29.09. klo 10.00 minitytöt turnaus (2 ott.), Hervanta Tampere

la 29.09. klo 12.00 U16-tytöt LoKoKo – PeU Basket, Liikuntahalli

la 29.09. klo 18.00 U19-pojat Raiders – LoKoKo, Järvenpään liikuntahalli

su 30.09. klo 13.00 U16-pojat Vilpas Red – LoKoKo, Ollikkalan koulu Salo

Viikko 40

la 06.10. klo 10.00 U14-tytöt turnaus (2 ott.), Karvetin koulu Naantali

la 06.10. klo 12.00 mikropojat turnaus (2 ott.), Forssan keskuskoulu

la 06.10. klo 13.00 Unified turnaus (2 ott.), Haukkavuoren koulu Kotka

la 06.10. klo 19.00 U19-pojat LoKoKo – Vilpas, Liikuntahalli

su 07.10. klo 10.00 U14-pojat turnaus (2 ott.), Salon lukio

su 07.10. klo 10.00 minipojat-07 turnaus (2 ott.), Käppärän koulu Pori

su 07.10. klo 10.00 minipojat-08 turnaus (2 ott.), Piispanlähteen yläkoulu Kaarina

su 07.10. klo 14.00 U15-pojat EBT – LoKoKoArska, Espoonlahden urheiluhalli

su 07.10. klo 15.00 naiset  LoKoKo – NaisHait, Hirvihovi

su 07.10. klo 15.30 miehet II LoKoKo II – Kesäterä, Liikuntahalli

su 07.10. klo 16.00 miehet I JBA – Bisons, Jyväskylän Monitoimitalo

Viikko 41

to 11.10. klo 18.30 miehet I Bisons – HBA-Märsky, Liikuntahalli

la 13.10. klo 14.00 U16-pojat LoKoKo – PäLuLu, Alastarohalli

la 13.10. klo 16.30 U19-pojat YMCA Tre – LoKoKo, Tammelan koulu Tampere

la 13.10. klo 17.00 naiset NaKo – LoKoKo, Karvetin koulu Naantali

su 14.10. klo 10.00 mikropojat turnaus (2 ott.), Hakametsän koulu Uusikaupunki

su 14.10. klo 10.00 U14-pojat turnaus (2 ott.), Ollikkalan koulu Salo

su 14.10. klo 10.45 U15-pojat RaLu – LoKoKoArska, Tesoman palloiluhalli Tampere

su 14.10. klo 12.45 U15-tytöt Beat Basket – LoKoKo, Järvenpään liikuntahalli

su 14.10. klo 17.00 miehet II LoKoKo II – Vilpas/PeU, Liikuntahalli

Viikko 42

la 20.10. klo 12.00 U16-tytöt Korihait – LoKoKo, Uusikaupunki 400 Areena

la 20.10. klo 15.30 miehet I Bisons – Pyrintö Akatemia, Liikuntahalli

su 21.10. klo 10.00 mikrotytöt turnaus (3 ott.), Yhteiskoulu

su 21.10. klo 11.30 minitytöt turnaus (2 ott.), Tölön koulu Forssa

su 21.10. klo 14.00 U15-pojat LoKoKoArska – Honka, Liikuntahalli

su 21.10. klo 14.15 U15-tytöt EBT – LoKoKo, Espoonlahden urheiluhalli

Viikko 43

ti 23.10. klo 18.00 mikropojat LoKoKo – Feeniks Basket, Yhteiskoulu

ke 24.10. klo 20.15 miehet/kunto Nako-Ukkopekat – LoKoKo Äijät, Suopellon koulu Naantali

la 27.10. klo 9.30 U14-tytöt turnaus (3 ott.), Mellilän Palloiluhalli

la 27.10. klo 10.30 mikropojat-10 – mikrotytöt, Keskuskoulu

la 27.10. klo 13.30 U19-pojat Kouvot – LoKoKo, Jatke Areena Kouvola

la 27.10. klo 14.00 U16-pojat LoKoKo – Ura Basket, Liikuntahalli

su 28.10. klo 12.00 minipojat-07 turnaus (2 ott.), Amurin koulu Tampere

su 28.10. klo 13.00 U16-tytöt LoKoKo – NaKo, Liikuntahalli

su 28.10. klo 14.00 U14-pojat turnaus (2 ott.), Someron monitoimitalo

su 28.10. klo 17.00 miehet I Tarmo – Bisons, Kokonhalli Porvoo

su 28.10. klo 20.00 miehet II LoKoKo II – NaKo, Hirvihovi

Viikko 44

pe 02.11. klo 18.20 miehet II Rauma Basket – LoKoKo II, Raumanmeren koulu

pe 02.11. klo 18.30 miehet I Pyrintö – Bisons, Kostia Areena Pälkäne

la 03.11. klo 13.30 U19-pojat LoKoKo – Karhu Basket, Liikuntahalli

la 03.11. klo 14.00 mikrotytöt turnaus (2 ott.), Tammerkosken koulu Tampere

la 03.11. klo 16.00 miehet/kunto LoKoKo Kolmonen – Namika Sushijengi, Liikuntahalli

la 03.11. klo 19.00 naiset LoKoKo – Pyrintö A-Harraste, Liikuntahalli

su 04.11. klo 10.00 minitytöt turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

su 04.11. klo 12.00 U16-pojat BC Nokia – LoKoKo, Nokian palloiluhalli

su 04.11. klo 13.00 U15-tytöt LoKoKo – Catz, Liikuntahalli

su 04.11. klo 17.00 miehet I Bisons – FoKoPo, Liikuntahalli

Viikko 45

pe 09.11. klo 19.30 U16-pojat LoKoKo – NaKo, Liikuntahalli

la 10.11. klo 9.30 U14-pojat turnaus (4 ott.), Alastarohalli

la 10.11. klo 10.00 minipojat-08 turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

la 10.11. klo 13.00 U16-tytöt LoKoKo – Feeniks Basket, Hirvihovi

la 10.11. klo 13.30 U14-tytöt turnaus (2 ott.), Sammon lukio, Tampere

la 10.11. klo 16.30 U19-pojat LoKoKo – Kataja, Hirvihovi

su 11.11. klo 10.00 mikropojat turnaus (4 ott.), Yhteiskoulu

su 11.11. klo 10.30 naiset UraNaiset – LoKoKo, Littoisten monitoimitalo

su 11.11. klo 11.30 Unified turnaus (2 ott.), Moision koulu Salo

su 11.11. klo 11.45 U15-tytöt LoKoKo – Beat Basket, Liikuntahalli

su 11.11. klo 14.20 U15-pojat WB-Pantterit – LoKoKoArska, Kallahden liikuntahalli Helsinki

su 11.11. klo 17.00 miehet I Lahti Basketball – Bisons, Lahti Energia Areena

Viikko 46

ke 14.11. klo 18.30  miehet I Bisons – HNMKY, Liikuntahalli

la 17.11. klo 12.30 miehet II Sixty – LoKoKo II, Nunnavuoren palloiluhalli Turku

la 17.11. klo 17.00 miehet I Bisons – ONMKY, Liikuntahalli

su 18.11. klo 10.30 U16-tytöt Pyrintö – LoKoKo, Tammelan koulu Tampere

su 18.11. klo 10.30 minipojat-07 turnaus (3 ott.), Yhteiskoulu

su 18.11. klo 11.00 U16-pojat RaPy – LoKoKo, Tesoman palloiluhalli Tampere

su 18.11. klo 13.00 U14-pojat Arska-Basket – LoKoKo, Someron monitoimitalo

Viikko 47

ma 19.11. klo 18.15 minitytöt LoKoKo – Feeniks Basket, Yhteiskoulu

la 24.11. klo 11.30 U15-tytöt LoKoKo – EBT, Liikuntahalli

la 24.11. klo 13.00 minipojat-08 turnaus (2 ott.), Moision koulu Salo

la 24.11. klo 13.00 U14-pojat turnaus (2 ott.), Nunnavuoren palloiluhalli Turku

la 24.11. klo 15.00 U19-pojat LoKoKo – Honka2, Hirvihovi

la 24.11. klo 18.00 miehet I  ToPo – Bisons, Munkkiniemen Yhteiskoulu

la 24.11. klo 18.30 naiset  NaisHait – LoKoKo, Uusikaupunki 400 Areena

su 25.11. klo 10.00 U16-tytöt BC Nokia – LoKoKo, Nokian lukio

su 25.11. klo 13.00 U15-pojat LoKoKoArska – Lahti/Heinola, Someron monitoimitalo

su 25.11. klo 14.00 mikropojat turnaus (2 ott.), Meritalon koulu Salo

su 25.11. klo 15.30 miehet II LoKoKo II – TuTo-Basket, Hirvihovi

Viikko 48

ke 28.11. klo 19.00 U16-pojat TuNMKY White – LoKoKo, Nunnavuoren palloiluhalli Turku

ke 28.11. klo 19.45 miehet II Ura Boys – LoKoKo II, Hovirinnan koulu Kaarina

pe 30.11. klo 20.30 miehet/kunto LoKoKo Äijät – LoKoKo Kolmonen, Liikuntahalli

la 01.12. klo 9.30 U14-tytöt turnaus (3 ott.), Hirvihovi

la 01.12. klo 11.00 U19-pojat LoKoKo – Ura Basket, Liikuntahalli

la 01.12. klo 13.00 mikrotytöt turnaus (2 ott.), Kissanmaan koulu Tampere

la 01.12. klo 17.30 naiset LoKoKo – NaKo, Hirvihovi

su 02.12. klo 9.30 minipojat-07 turnaus (2 ott.), Tölön koulu Forssa

su 02.12. klo 13.00 U16-tytöt LoKoKo – RaPy, Liikuntahalli

Viikko 49

ti 04.12. klo 18.30 miehet I Bisons – Pyrintö Akatemia, Liikuntahalli

ke 05.12. klo 17.30 mikropojat Feeniks Basket – LoKoKo, Forssan keskuskoulu

pe 07.12. klo 19.30 U16-pojat LoKoKo – Korihait, Liikuntahalli

la 08.12. klo 10.00 Unified turnaus (5 ott.), Hirvihovi

la 08.12. klo 11.30 mikrotytöt turnaus (2 ott.), Namikan Sali Tampere

la 08.12. klo 17.00 naiset  Rauma Basket – LoKoKo, Raumanmeren koulu

la 08.12. klo 19.00 U19-pojat LoKoKo – PuHu, Hirvihovi

su 09.12. klo 12.00 minitytöt turnaus (2 ott.), Moision koulu Salo

su 09.12. klo 13.00 U15-pojat LoKoKoArska – Karhu Basket, Liikuntahalli

su 09.12. klo 13.45 U15-tytöt Catz – LoKoKo, Sammonlahden palloiluhalli Lappeenranta

su 09.12. klo 14.00 minipojat-08 turnaus (2 ott.), Nokianvirran koulu

su 09.12. klo 15.30 miehet II LoKoKo II – Vilpas Ultras, Liikuntahalli

su 09.12. klo 17.00 miehet I Korikouvot – Bisons, Jatke Areena Kouvola

Viikko 50

ti 11.12. klo 19.45 U16-pojat Rauma Basket – LoKoKo, Raumanmeren koulu

ke 12.12. klo 20.45 miehet II Kesäterä – LoKoKo II, Kupittaan palloiluhalli Turku

pe 14.12. klo 20.30 miehet/kunto LoKoKo Kolmonen – Nako-Ukkopekat, Liikuntahalli

la 15.12. klo 11.00 U19-pojat LoKoKo – Raiders, Liikuntahalli

la 15.12. klo 13.00 U16-tytöt PeU Basket – LoKoKo, Perniön liikuntahalli

la 15.12. klo 18.15 miehet/kunto Namika Sushijengi – LoKoKo Äijät, Peltolan ammatti-instituutti Turku

su 16.12. klo 12.30 naiset LoKoKo – Riipparit, Hirvihovi

su 16.12. klo 15.00 miehet I Bisons – Kristika Turku, Liikuntahalli